A vasi megyeszékhely bombázásának 67. évfordulója alkalmából vasárnap este kegyeleti megemlékezést tartottak Szombathelyen. Az Assisi Szent Ferenc Kollégium épületének falán elhelyezett domborműnél, ökumenikus szertartást tartottak, a megemlékezés gyertyáinak elhelyezése után a résztvevők közösen elsétáltak a Savaria Egyetemi Központ Berzsenyi téri épületéhez. Itt emlékbeszédet mondott Heigl István nyugalmazott tanár.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!