Meghalt egy guaddal fának ütköző férfi vasárnap a Győr-Moson-Sopron megyei Márialigetnél - közölte a megyei rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-vel. Kálmán Gabriella elmondta, hogy a szerencsétlenül járt férfi társasággal quadozott, járművével leszáguldott a Lajta-töltésről, majd fának ütközött. A 34 éves férfi fején volt bukósisak, ennek ellenére halálos sérüléseket szenvedett. Az eset körülményeit a mosonmagyaróvári rendőrkapitányság vizsgálja – tette hozzá a sajtóreferens. (Forrás: MTI)
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!