Szent Gergely napjához kapcsolódóan, március 14-én a Szent László Katolikus Általános Iskola Sárvár óvodásait Gergely napi "Ki mit tud? " versenyre hívta. A rendezvényen - amely az intézmény beiskolázási programjának ez évi utolsó eseménye volt - a Gergely-járás népszokást elevenítették fel a negyedik osztályos tanulók. A katolikus iskola idei "Ki mit tud?"-jára rajz, vers és mese kategóriákba nevezhettek az óvodások. A zsűri a katolikus iskola pedagógusaiból állt, akik a csodálatos produkciókat látva úgy döntöttek, hogy az idén egyénileg nem minősíti a szereplőket, hiszen az élmény, amit a kis szavalók nyújtottak egytől egyig felbecsülhetetlen volt. Kiosztották a „Kedvenc mesém” címmel kiírt rajzpályázat minősítését is. A rajzok tetszőleges méretben és technikával készültek, az idén 11 alkotást ítéltek kimagaslónak.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!