Március elejétől az egész belváros, a Fő tér eseményei a rendőrség szeme láttára történnek és bármikor visszanézhetőek – írja a város havilapja. A rádiófrekvenciás összeköttetéssel szolgáltatott képek az ügyeletre futnak be. A kamerák távirányítással forgathatóak, éjjel is látnak, szükség esetén közeli képek is készíthetők adott eseményről. A beruházás összege 8,9 millió Ft volt. A tervek szerint a városba bevezető utak forgalma is megfigyelhető lesz a jövőben.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!