A győri Széchenyi István Egyetemen április 13-án rendezik meg a III. Nyugat-dunántúli Regionális Innovációs Kiállítás és Találmányi Vásárt, melyre Győr-Moson-Sopron, Vas és Zala megyei feltalálók, kutatók, oktatók és diákok jelentkezését várják. Az Innovációs Kiállításon a szervezők lehetőséget biztosítanak az utóbbi 3 évben kifejlesztett újdonságok bemutatkozásának, a Találmányi Vásáron pedig szabadalmaztatott vagy szabadalmi eljárás alatt álló magyar találmánnyal lehet szerepelni. A kiállításra 2012. március 20-ig lehet jelentkezni.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!