A korábbi évekhez hasonlóan a hétvégén kezdődik a tavaszi lomtalanítás Szombathelyen. A Polgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Osztálya és a SZOVA Zrt. Városgazdálkodási Egysége idén is hat külön részre bontotta a várost. Az akció most szombaton kezdődik, és május 5-én ér véget. Arra kérik a lakosságot, hogy veszélyes anyagokat, és hétköznapi hulladékokat ne helyezzenek ki, valamint a különböző anyagok szortírozásával segítsék a munkájukat. A felesleges holmikat az akció napján reggel fél 8-ig, szállítójárművel megközelíthető közterületre kell kirakni. A limlom akció a lakosságra vonatkozik, intézményekre, vállalkozásokra, kereskedelmi egységekre nem.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!