A rendkívüli hideg időjárás során, az állampolgárok megsegítése érdekében nyújtott önzetlen munkájáért – dr. Pintér Sándor belügyminiszter javaslatára – Hajszán Zoltán rendőr főtörzsőrmester, a Szombathelyi Rendőrkapitányság járőre, a Köztársasági Elnök Díszoklevele Éremmel kitüntetést kapott. Az elismerést – személyesen dr. Schmitt Pál köztársasági elnöktől – a Vas Megyei Közgyűlés márciusi ülésén, ünnepélyes keretek között vehette át.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!