Kálmán László, a Falco-SZOVA KC Szombathely csapatkapitánya már évek óta aktívan segíti a szombathelyi Esőemberke Alapítvány munkáját, mely szellemi sérült, autista fiatalokat gondoz a Szombathely-Szentkirály-i „Holnap Háza” Lakóotthonban. Áprilisban van az „Autizmus világnapja” és ez alkalomból is segíteni szeretne az alapítványnak, ezért kedden 16:30 és 17:30 között az egész csapat és Bencze Tamás edző vár minden szurkolót, érdeklődőt a „Kosarazzunk az autistákért!” rendezvényre, az Aréna Savaria parkettjére.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!