A tavalyi sikeres kezdeményezés idén tavasszal is folytatódik. Április 13-án, pénteken délután négy órától a város több helyszínére várják a lakosságot a város vezetői és a képviselő-testület tagjai, hogy közös, néhány órás munkával megtisztítsák a várost az ősz és a tél folyamán keletkezett hulladéktól. Ha esik az eső, szombaton délelőtt tíz órakor kezdődik az akció. A találkozási pontok az alábbiak: a Nádasdy utca – Ungvár utca kereszteződésében, a Nádasdy utcában a piac előtt, a Vágóhíd utcában a MOL – kútnál, a Szatmár utcai óvoda előtt, a Hegyközségben a Kálvária előtt, Rábasömjénben pedig a településrészt jelölő táblánál a Sárvár felőli oldalon.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!