A Központi Nyomozó Főügyészség budapesti regionális osztálya büntetőeljárást indított Dömény Sándor, a büntetés-végrehajtás országos parancsnokának biztonsági és fogvatartási helyettese ellen – közölte a Belügyminisztériumra hivatkozva az index.hu. Pintér Sándor, a tárca vezetője Dömény Sándor vezetői megbízását visszavonta, és a büntetés-végrehajtási tábornokot rendelkezési állományba helyezte. A szűkszavú közlemény arra nem tér ki, hogy milyen ügyben indult eljárás Dömény ellen.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!