Csaknem kétmilliárd forintot nyert rehabilitációs ellátásának fejlesztésére tizenkét, konzorciumban pályázó nyugat-dunántúli kórház – erősítette meg az MTI értesülését a konzorciumot vezető Petz Aladár kórház főigazgató–főorvosa. Tamás László János elmondta: eredetileg kilencvenszázalékos támogatást kapott a projekt, ezt egészítette ki az állam. A megyei kórházak közül a szombathelyi az összeg tizenöt, a zalaegerszegi kilenc, a győri Petz Aladár Megyei Oktató Kórház pedig tizenegy százalékát kapja.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!