A „Szombathely, a segítés városa” program keretében a Zrínyi Ilona általános iskola tanulói, pedagógusai is részt vesznek a reanimációs képzésben. Mivel az újraélesztés technikájának elsajátítása mindannyiunk számára létkérdés, ezért az iskola vezetősége a szülőket is szeretné bevonni ebbe a programba. Ezért minden érdeklődő, életveszélyben lévő embertársain segíteni akaró szülőt várnak április 25-én délután fél ötkor, arra a foglalkozásra, ahol mindenki megtanulhatja majd az újraélesztést.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!