Nyolcszázhetven millió forintos beruházást követően két év alatt újították fel Körmend belvárosát úgy, hogy az funkcióiban is megújult - közölte Ratatics Anita, a Nyugat-dunántúli Regionális Fejlesztési Ügynökség kommunikációs referense az MTI-vel pénteken. A felújítás költségének csaknem kétharmadát a Nyugat-Dunántúli Operatív Progam keretében kiírt pályázaton nyerte el a körmendi önkormányzat - fűzte hozzá. A támogatásnak köszönhetően a Szabadság tér és környéke nemcsak külsejében újult meg, hanem innovatív módon hozzájárul a település közigazgatási és közösségi szerepének betöltéséhez is - hangsúlyozta.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!