Nem működik a Keleti pályaudvaron lévő, másfél éve megépített vasúti kocsimosó – értesült a Magyar Hírlap. A berendezés 153 millió forintjába került az adófizetőknek. A MÁV szerint még azért nem helyezték üzembe, mert egyes műszaki-környezetvédelmi előírásoknak megfelelően kiegészítő munkákat kell végezni. A Dunántúlon, de még Budán sincs külső gépi kocsimosója a társaságnak. Szombathelyen épült ugyan ilyen berendezés, az viszont tavaly októberben az állomással együtt a Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zrt. tulajdonába került.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!