A Weöres Sándor Színház és a SEK Kommunikáció és Médiatudományi Tanszéke „Színház és én” címmel hirdetett videóklip pályázatot az egyetemi hallgatók és a középiskolai tanulók számára. Az eredetileg meghirdetett április 6 – i határidőt a pályázat kiírói április 20-ra módosították, így ma még leadhatják munkáikat a pályázók a Berzsenyi téri épület IV. emeletén, a tanszéki irodában. A 10 legjobb pályamű alkotóit értékes díjakkal jutalmazzák a pályázat kiírói.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!