A SEK Angoltanári Információs Központja, a Simon István Utcai Általános Iskola, és a Teleki Blanka Szakiskola immár 10. alkalommal rendezte meg csütörtök délután a programot. Az iskolák angol nyelvű jelenettel, verssel, prózával, énekkel, filmmel és egyéb produkciókkal jelentkezhettek. A szervezők célja az volt, hogy lehetőséget adjanak a megyében és a megyén kívül angol nyelvet tanuló diákoknak arra, hogy az iskolán kívül is megmutathassák tehetségüket. Tegnap délután csaknem 200 diák bizonyította rátermettségét az Oladi ÁMK színpadán – tájékoztatott Wágner Anikó szervező.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!