Pénteken délután négy órától a Savari Plazaban az MMIK LOGO Ifjúsági Szolgálata, a Vas megyei Rendőrkapitányság, valamint a mentőszolgálat részvételével tartanak megelőző tanácsadást fiataloknak. A résztvevők az úgynevezett INFO-PONTOK-on játékos feladatokat kapnak. A Bűnmegelőzési osztály videó vetítéssel, „részeges” szemüveggel, drogtáskával, drogkereső kutyás bemutatóval készül. Míg a Mentő Szolgálat reanimációs programjában az ambu-bábu kipróbálására is lehetőség lesz.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!