Még az önkormányzat tulajdonában van az egykori posztógyár igazgatási épülete, melynek eladásával az elmúlt évben többször is foglalkozott a képviselő-testület. Novemberben pályázatot írtak ki. Az elmúlt hónapban egy Kft. vételi szándékát jelentette be, de soknak tartotta az értékbecslésben megadott 32 millió forintot. Az érvényes szabályozás szerint a testületnek joga van maximum 25%-kal csökkenteni az értékesítési árat. Hosszas vita után 20%-os ármérséklést határozott el a képviselőtestület. Így minimum 25,6 millió forintért vásárolható meg az ingatlan.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!