Ismét jótékonysági estet rendez a Vöröskereszt május 11-én, Szombathelyen a Tóvendéglőben, a beteg gyerekek táborának javára. Fellépőkkel is szórakoztatják majd a vacsorán résztvevőket, ezzel a 33 éves hagyományt folytatják. Körülbelül 30-35 gyerek táboroztatását tudják vállalni, önkéntes segítőkkel. Jelentkezni a vöröskeresztnél lehet, személyesen vagy telefonon. jótékonysági jegyeket már árulják - mondta el Kenedli Csilla, a Vöröskereszt Vas megyei szervezetének vezetője.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!