Már másodszor rendezik meg Sárváron a Születés hetét. A tavalyi rendezvény nagy sikerén felbuzdulva hétfőtől újra a szülés, születés témaköre lesz a középpontba a Sárvári-Celldömölki kistérség Népegészségügyi Intézet által meghirdetett programsorozatban. Dr. Wechter Walter kistérségi tiszti főorvos a hagyományteremtő rendezvénysorozattal kapcsolatban elmondta, hogy a szervezésben Sárvár nevelési, oktatási és szociális intézményei is részt vesznek színes programkínálattal. A szakember elmondta, hogy a Születés hetének megszervezését az is indokolja, hogy a gyermekvállalási kezd napjainkban egyre alacsonyabb.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!