A Szombathelyi Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya közlekedési baleset körülményeinek tisztázása érdekében kéri azok jelentkezését, akik 2012. április 17-én, kedden 10 óra 20 perc körüli időben Szombathely belterületén, a Dolgozók útja 1. számmal szemben (Pásztor csárdánál) lévő kerékpárúton látták, amint két kerékpáros összeütközik. A Rendőrség kéri annak a férfi kerékpárosnak a jelentkezését is, aki a balesetben érintett, de a mentők kiérkezése után a helyszínt elhagyta. Jelentkezni a 06-30/9869-257-es telefonszámon, valamint az ingyenesen hívható 107-es segélyhívó számon lehet.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!