A Rendőrség Napja alkalmából ünnepi állománygyűlést tartottak a múlt héten a Vas Megyei Rendőrkapitányság Söptei úti épületében. A rendezvényen több díjat is kiosztottak. Az Év Rendőre címet Finta Gábor főhadnagy, a bűnügyi osztály kiemelt főtechnikusa kapta, a Szombathely Közbiztonságáért díjat Németh Kálmán századosnak adta át dr. Puskás Tivadar polgármester. A civilek közül dr. Asbóth Mária, a gyámhivatal leköszönt vezetője részesült elismerésben, ő a „Vas megye rendőrségéért” kitüntetést vehette át. Ugyanezt a díjat ítélték oda a Topido Kft.-nek is.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!