Egész napos alkoholfogyasztás után tört be a veszprémi Pannon Várszínházba négy 17 és 19 év közötti fiatalember, mert megtetszett nekik a folyosón tárolt színházi díszlet. A raktárból különböző jelmezeket és egy tandem kerékpárt tulajdonítottak el. A kerékpárt később a SÉD mozi közelében otthagyták, de a többi jelmezt és kelléket magukkal vitték. A rendőrséghez befutott bejelentésnek köszönhetően a buszpályaudvaron ellenőrzés alá vonták az unatkozó fiatalokat, akiknél megtalálták az eltulajdonított tárgyakat. Az előállításuk utáni kihallgatásuk során a bűncselekmény elkövetését elismerték, elmondásuk szerint csak szórakozásból vitték el a kellékeket. A négy fiatalember ellen lopás elkövetésének megalapozott gyanúja miatt büntetőeljárást folytat a Veszprémi Rendőrkapitányság.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!