Őriszentpéteren nagy visszhangot keltett a Vas megyéért Egyesület megmozdulása, miszerint tanulmányt készítettek az Őrség lehetőségeiről, felmérve a kitörési pontokat is. A többi között szó esett a termálvízkincs hasznosításáról is. Őr Zoltán, a város polgármestere kifejtette, hogy egy nagyszabású kitörési programon dolgoznak, ezért került képbe a segítőkész egyesület. A tanulmányból kiderül, hogy a város vízkincse miként szolgálhatná a turizmust, ugyanakkor őszintén felhívja a figyelmet a kockázatokra is.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!