A szombathelyi önkormányzat a Magyar Hősök Emlékünnepe alkalmából vasárnap 10 órától tart megemlékezést a Március 15. téren. Az Országzászló felvonását követően ünnepi beszédet mond: dr. Puskás Tivadar, Szombathely polgármestere. A műsorban közreműködnek a Váci Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény diákjai, valamint Szombathely Város Fúvószenekara és az MH 12. Arrabona Légvédelmi Rakétaezred.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!