A Szentgotthárdi Kézilabda Klub által jegyzett projektben az Opel Szentgotthárd Kft. és más helyi cégek iparűzési adójából az önkormányzat által átadott területen épülő csarnok a tervek szerint jövő tavaszra készül el. A város 1,2 milliárd forintból felépülő multifunkcionális sportcsarnokának kivitelezési munkálatai pénteken indultak. Az ünnepélyes alapkőletételen Huszár Gábor polgármester jó döntésnek nevezte a 2 ezer négyzetméter hasznos alapterületű, 600 néző befogadására alkalmas létesítmény felépítését.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!