A Flextronics International Kft. nagy figyelmet szentel a hulladék¬kezelésre és arra, hogy környeze¬tünk megóvásának fontosságát tudatosítsa a fiatalokban. Ezért a tavalyi esztendőben egy kör¬nyezetvédelmi programsorozatot indítottak el. Zalaegerszeg, Tab, Budapest után most Sárvár is be¬kapcsolódott a kft. „Zúzz velünk!” környezetvédelmi programjába. A legtöbb elektronikai hulladékot a Szent László Katolikus Általános Iskola diáksága gyűjtötte, így ők kapták meg a gyűjtött hulladék újrahasznosításából származó összeget, amelyet az iskola szabadon felhasználhat infrastrukturális fejlesztésre vagy akár diákjai kép¬zésére. A második helyen a Gárdonyi Géza Általános Iskola, a harmadikon a Tinódi Sebestyén Gimnázium, a negyediken pedig a Barabás György Szakközépiskola végzett.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!