"A Magyar Szolidaritás Mozgalom csatlakozásra szólít fel minden demokratikus ellenzéki erőt, civil mozgalmat, érdekvédelmi képviseletet, felelős állampolgárokat, hogy csatlakozzanak a közös nagygyűlésünkhöz, amely 2012. június 07-én, 19 órakor Szombathely Fő terén kerül megrendezésre" - írja közleményében a szervezet, amely az utóbbi időben erős kormányellenes kritikájával, tüntetéseivel hívta fel magára a figyelmet. A rendezvényen beszédet mond Kónya Péter társelnök.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!