Szerencsés kimenetelű, ráfutásos baleset történt kedden 11 óra után Szombathelyen,a Kiskar utcában. A belváros irányába tartott egy férfi segéd-motorkerékpárján, amikor az Óperint utcai kereszteződést elhagyva figyelmetlenségből nekiütközött az előtte haladó taxi hátuljának. A kétkerekű vezetője a földre esett, de karcolásokkal megúszta a balesetet. Azonban mivel nagyon magas volt a vérnyomása, ezért a mentők kórházba szállították megfigyelésre. A motoros elismerte a felelősségét. (Első híradásunkban még azt írtuk, a taxi lökte fel a motorost. A tévedésért elnézést kérünk.)
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!