A legutóbbi testületi ülésen a Vasvár környezetvédelmi helyzetéről szóló beszámoló szerepelt a fókuszban. A városban a környezetvédelem területén a fő gondot még mindig az illegális szemétlerakások okozzák. A szilárd hulladék mellett egy másik probléma forrása a csapadékvíz csatornákba való elvezetése, illetve az illegális szennyvízelvezetések. Ezt a problémát azonban hamarosan megoldja a csatornahálózat teljessé tétele.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!