A magyar dal napját idén Szombathelyen rendezik meg egy 3 napos programsorozattal kísérve. Ehhez kapcsolódva az Agora Kulturális Központ meghirdette, - a „Zenélő középiskolák” pályázatot-, melynek során a legjobb diákokból álló zenekart keresik. Jelentkezni július elsejétől lehet, a bíráló szakmai zsűri névsora is ugyanekkor lesz majd nyilvános. A pályaműveket mp3 formátumban az Agora Savaria honlapjára kell feltölteni. A nyertes szeptember 9-én a főtéren olyan zenekarok mellett léphet fel, mint a Lord, Ocho Macho, Anima Sound System, Csík zenekar és a 30y – tájékoztatott Prieger Szabolcs igazgató-helyettes.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!