A Jobbik Magyarországért Mozgalom Vas megyei szervezetei június 21-én, csütörtökön 10 órai kezdettel tüntetést szerveznek a körmendi kórház megmentéséért a kórház főbejáratánál, az ellen tiltakozva, hogy a kormány egyetlen tollvonással meg kívánja szüntetni a körmendi kórház szülészetét és az aktív belgyógyászatot – olvasható rádiónkhoz eljuttatott közleményükben. A tüntetés előtt csütörtökön 9 órakor aláírásgyűjtést is indítanak.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!