Nyárköszöntő fúvóskoncertre készül a vasvári Zeneiskola csütörtökön. Kilenc éve működik a zenekar, amely hagyományt teremtve újévkor illetve ilyenkor a nyári időszak elején tartanak nagyszabású hangversenyt a vasvári Nagy Gáspár Kulturális Központban. A mostani programban megtalálhatnak komolyzenei műveket, de a klasszikus fúvószenekari indulók mellett könnyűzenei darabokkal is készülnek a zenészek. A tagok többsége jelenleg is a zeneiskola hallgatója. A koncert előtt tábort is szerveztek a gyerekeknek, akik közül többen fel is lépnek majd a csütörtöki koncerten - mondta el Szabó Zoltán, a Zeneiskola igazgatója.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!