Az ELTE Bölcsészettudományi Kar doktori iskolájának három professzora tett látogatást a napokban a Savaria Egyetemi Központban a két intézmény kapcsolatának erősítése érdekében. A SEK részvétele az ELTE BTK doktori iskolájának munkájában szoros és folyamatos. A felek most újabb együttműködési lehetőségeken dolgoznak, ennek része a professzorok szombathelyi látogatása, amelyet hamarosan a SEK elnökének budapesti viszontlátogatása követ. Az ELTE professzorai a nap folyamán ellátogattak a Bölcsészettudományi Karra, és megtekintették egyebek mellett az Egyházmegyei Könyvtárat, valamint a Püspöki Palotát.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!