Július 6-án és 7-én rendezi meg nyári diplomaosztó ünnepségeit a Savaria Egyetemi Központ. A rendezvények mindkét napon 11 órakor kezdődnek az AGORA – Művelődési és Sportházban. A diplomaosztókon köszöntőt mond dr. Faragó Sándor, a Nyugat-magyarországi Egyetem rektora, valamint dr. Gadányi Károly, a SEK elnöke. A végzett hallgatók nevében Szentgyörgyi Adrienn okleveles magyartanár és Martikán Erzsébet tanító búcsúzik. A diplomákat dr. Gadányi Károly és dr. Czetter Ibolya elnökhelyettes adja át. Az ünnepségen közreműködnek a Zenei Intézeti tanszék hallgatói.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!