Dr. Veres András megyéspüspök kezdeményezésére immár harmadik alkalommal kerül sor a Martineum Felnőtunkatársakat képezntképző Akadémián a lelkipásztori munkatársak négy hétvégés, 60 órás képzésére azok számára, akik vállalnak vagy a jövőben szívesen vállalnának lelkipásztori kisegítői feladatokat egyházközségükben –számol be az egyházmegye. Június 1–3-ig és június 15–17-ig megvalósult a képzés első két hétvégéje, majd a nyári szünet után még kétszer találkoznak a résztvevők. A képzés megvalósulását a Szombathelyi Egyházmegye és a Renovabis támogatja.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!