A Család Évéhez kapcsolódva a tavalyi rendezvény után idén is ünnepeltek a Szombathelyi Egyházmegye jubiláló házaspárai. 300 pár jelezte részvételi szándékát, ők emléklapot és ajándékot is kaptak. A ma délelőtti rendezvény szentmisével, fogadalom megújítással, ajándékátadással kezdődött, amit fogadás követett. Ahogyan tavaly, idén is a résztvevők a székesegyház kovácsoltvas kerítésre lakatot tehettek, kifejezve ezzel összetartozásukat- mondta el rádiónknak Fekete Szabolcs Benedek, a Püspöki iroda igazgatója.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!