A tartós kánikulára való tekintettel ismét ivóvizet oszt Szombathelyen a Vasivíz ZRt. a járókelők részére. A hűsítő csapvizet ezen a héten július 3-án, kedden a Savaria téren, július 4-én, szerdán pedig a vasútállomás közelében, az Éhen Gyula téren 10.00 és 16.00 óra között osztják a cég munkatársai.
A szombathelyi Termálfürdő ezen a héten meghosszabbított nyitva tartással várja a vendégeket, a fürdő a megszokott 19.00 óra helyett 20.00 órakor zár.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!