Jók a tapasztalatok a két tanítási nyelvű képzésben Szentgotthárdon. Az alsó tagozaton már négy éven át folyt a két tanítási nyelvű képzés, és a tanulók a SZOI Vörösmarty Mihály Gimnáziumban folytatják tanulmányaikat. Az oktatáshoz megfelelő szakemberlétszámmal rendelkezik az intézmény, a felszerelt interaktív táblák előnyét pedig a nyelvoktatásban is kihasználták. Az iskolai beíratások időszakában a szülőket több fórumon is tájékoztatták, az óvodásoknak pedig többször programot szerveztek, hogy megismerkedhessenek az iskolai oktatással. A képzés folytatásáról ugyancsak tartottak szülői tájékoztatót, és a tanulók találkozhattak leendő tanáraikkal. A tanév során a gimnázium pedagógusai elkészítették a két tanítási nyelvű képzés 5-8. évfolyamon történő továbbhaladásához a tanmeneteket.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!