A Savarai Egyetemi Központ összesen 676 hallgatója veszi át diplomáját ma és holnap az Agora Művelődési és Sportházban Szombathelyen. Az idén is jellemző a már megszokott tendencia, mely szerint a hallgatók 30 százalékának nem sikerült megszerezni a diplomához szükséges nyelvvizsgát, ők igazoló oklevelet kapnak - mondta el Dr. Czetter Ibolya rektor-helyettes. Szép számmal adnak át kitüntetéses diplomákat, a két nap alatt összesen 29-et. Az idei ünnepség különlegessége, hogy földrajz tanári mesterdiplomát vehet át az egyetem egykori tanára, aki hamarosan a 73 életévét tölti be.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!