A Mária úthoz kapcsolódva turisztikai szolgáltatási rendszer kialakítására is sor kerül. A Kőszeg – Vasvár közötti szakaszt érintő harmadik munkatalálkozót Kőszegen, a Kőszegi Borok Házában rendezik július 19-én. A fórumon bemutatják a Mária út projektet, illetve ismertetik az eddig elvégzett tevékenységeket, továbbá felvázolják a zarándokúthoz kötődő turisztikai csomagokat. A szakmai egyeztetésre a turizmusban érintett valamennyi érdekeltet várják: egyházi szervezetek vallási és világi vezetőit, tagjait, önkormányzatok, vendéglátó és szálláshely-szolgáltató vállalkozásokat, civil szervezeteket, valamint kulturális és művészeti csoportok képviselőit.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!