A Petőfi utca páratlan oldalán, a Gazdabolt és a Margaréta panzió közötti járdán nagyon sokan kerékpároznak. Már baleset is történt itt. A járdán tilos kerékpározni, ezt a lakosság is tudja. Különösen veszélyes, ha a két úgynevezett „köz”-ből is kerékpáros hajt ki. Ezért kérik az érintetteket, hogy a szabályokat tartsák be. Egyébként az önkormányzat azt tervezi, hogy a közöknél lassító berendezéseket épít ki az Avar utcából a Petőfi utcára közlekedők, valamint a Petőfi utcai járdán közlekedők biztonsága érdekében.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!