Együttműködés a SEK és a II. János Pál kollégium között. A szombathelyi Nyugat-magyarországi Egyetem Savaria Egyetemi Központja és a szeptemberben induló szombathelyi II. János Pál Katolikus Kollégium és Szakkollégium együttműködési megállapodást ír alá. Ezzel lehetőséget szeretnének biztosítani a SEK hallgatói számára, hogy megismerhessék azt a kulturális és vallási alapot, amely mindmáig meghatározza Európa intellektuális és spirituális arculatát. Az együttműködést Dr. Gadányi Károly, az SEK elnök-rektorhelyettese és Dr. Németh Norbert, egyetemi lelkész, a szakkollégium igazgatója írják majd alá, július 17-én, kedden.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!