A harmadik AlteRába Fesztivál szervezői ismét jótékony célra költik a bérletekből befolyó összeg egy részét. Az adományok ezúttal az egyik körmendi intézmény fogyatékkal élő lakóihoz jutnak el. A bérletek és a napijegyek megvásárlásával tevékeny részese lehet minden fesztiválozó a segítségnyújtásnak. Az idei évben a körmendi Szociális Szolgáltató és Információs Központ fogyatékkal élő lakóit lepik meg a rendezők: a belépők utáni összegből egy szabadtéri grillpartyval próbálják szebbé varázsolni az intézményben élők egy estéjét.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!