Megöltek egy 42 éves nőt Győrben, az asszonyra Ady városi panellakásában az áldozat fia talált rá még szombaton – közölte a Győr-Moson-Sopron megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense vasárnap az MTI-vel. Kocsis Tünde alezredes elmondta, a helyszíni szemle idegenkezűségre utaló körülményeket talált, s a vasárnapi boncolás megerősítette, hogy a nő bűncselekmény áldozata lett. A megyei főkapitányság ismeretlen tettes ellen megkezdte a nyomozást. (MTI)
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!