Még mindig lehet pótolni a mulasztást. A 2012. január 1-től életbe lépett új rendelkezések alapján a Vas Megyei Kereskedelmi és Iparkamaránál június 30-áig 14.009 vállalkozás kezdeményezte a nyilvántartásba vételét. A meglévő vállalkozásoknak azonban közel egyharmada nem regisztrált, s nem fizette meg az előírt kamarai hozzájárulást. Az adategyeztetés még jelenleg is folyamatban van, várhatóan július második felében küldik ki a regisztrációról szóló igazolást. A kamara arra hívja fel a figyelmet, hogy a regisztrációhoz kapcsolódó, ötezer forintos kamarai hozzájárulás befizetésére folyamatosan lehetőség van a Honvéd téri székházban vagy banki átutalással. Azok, akik eddig elmulasztották a regisztrációt, online vagy személyesen a kamara ügyfélszolgálatán még azt megtehetik. Azok a gazdálkodó szervezetek, melyek nem tettek eleget a törvényi kötelezettségüknek, szankciókra is számíthatnak.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!