A Nádasdy Történelmi Hagyományőrző Egyesület által 2009-ben életre hívott rendezvény ideje alatt idén is megnyíltak az ég csatornái, azonban a rossz idő nem szegte kedvét az ide látogató vendégeknek. Most is több ezren keresték fel a híres sárvári rendezvényt, és az időjárási viszontagságok ellenére nagyon jól szórakoztak, hiszen a szabadtéri programok mellett számos olyan rendezvény is volt, amelyet az időjárás nem zavarhatott, mivel zárt térben tartották. A fesztivál nagykorúvá érett, már csak folytatni kell – vélik a szervezők.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!