A Szombathelyi Távhőszolgáltató Kft. ismét kedvező lehetőséget kínál ügyfeleinek hátralékuk rendezésére. Augusztus 13-15. között az ügyfélszolgálaton befizetett díjhátralék után elengedik a késedelmi kamatot. A lehetőséggel azok élhetnek, akik egy összegben fizetik be a tartozást, vagy legalább a hátralék felét rendezik. Utalásokra, csekkes befizetésekre nem érvényes ez az akció. E hét szerdáig az ügyfeleknek arra is lehetőségük van, hogy csatlakozzanak az egyenletes díjfizetés rendszeréhez.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!