Folytatódik a "Legszebb kert, Legrendezettebb utca" címért folyó verseny a szombathelyi Parkerdőben. Bár a kertek szemlézése június 1-vel megkezdődött, még mindig lehet csatlakozni. Jelentkezhetnek azok a kerttulajdonosok is, akik részt szeretnének venni a "Nyitott porták" mozgalomban, mely a "Legszebb kert, Legrendezettebb utca"eredményhirdetésével egy napon, augusztus 18-án lesz. Nevezni július 30-ig a Parkerdei Kertbarát Egyesületnél lehet.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!