A Kőszegi Testvérvárosi Egyesületnek köszönhetően ezen a héten 60 külföldi fiatal a város vendége. Hétfőn este érkeztek: csehek, lengyelek, máltaiak, olaszok és portugálok Kőszegre. Itt a Jurisich gimnázium diákjaival együtt dolgoznak egy projekten, ebben a fiatalok és az idősek kapcsolatát dolgozzák fel. A program zárásaként vasárnap este 6 órától a Jurisich Miklós Gimnáziumban nagyszabású nemzetközi kulturális műsorral kedveskednek majd a közönségnek a vendég diákok.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!